ABD’den “Ölüm Raporu” depremi İle Mesut Uğur’un Tanısına Doğrulama!..

Ana Sayfa » Programlar » ABD’den “Ölüm Raporu” depremi İle Mesut Uğur’un Tanısına Doğrulama!..

Mesut Uğur’un “Başta Yaşlılar Eksik Uygulama Sebebi ile Hayatını Kaybettiler” tanısına doğrulama ABD’den “Ölüm Raporu” depremi haberi İle geldi. işte ayrıntılar.

Her Pazartesi TV5 ekranlarında ekranlarında saat 22’de izleyici ile buluşan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programı işlediği konularla gündemi belirlemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz Pazartesi Muhammet Binici ile Söz Meydanı’nın konuğu  Mikro Teknoloji ve Yazılım Yüksek Mühendisi ayrıca Yenilikci Tıbbı Cihazlar ve Teknolojileri Uzmanı Mesut Uğur’du.

Muhammet Binici’nin  koronavirüs sürecinde şu ana kadar hayatını kaybedenler yanlış yaptığımız (tedavi) için mi hayatını boşuna kaybetti? sorusuna;

 “Yani yanlış demeyelim de ‘EKSİK’ olduğu için diyelim.” demişti. 

HABERİN VİDEOSU

Bu tanıya ise doğrulama ABD’den “Ölüm Raporu” depremi haberi İle geldi. işte ayrıntılar.

ABD’DE ÖLÜM RAPORU DEPREMİ

CDC (*), en son koronavirüs: ABD’deki COVID ölümlerinin 94’ünde altta yatan koşullar vardı…

5gvirusnews’in Haberine Göre;

Bill Gates’in 5G ile “insanları kontrol programını” hayata geçiren DSÖ’nün Covid-19 yalanını, ilk önce Hamburg-Eppendorf (UKE) Üniversite Hastanesi Adli Tıp Bölümü’nden Prof. Klaus Püschel Almanya’nın Hamburg kentinde otopsi sonucunda, “Çin koronavirüsü nedeniyle ölen hasta olmadığını” söylemesi ile başladı.

Çünkü hastalar, “Covid-19” değil başka hastalıktan ölüyorlardı. Onun için konunun uzmanları, “Sadece otopsi ile kimin koronavirüsten öldüğünü anlayabiliriz. Otopsi Covid’in nasıl çalıştığını ve nasıl iyileştirileceğini de anlamamızı sağlar.” dediler.

Sonra  İtalyan doktorlar 21 Şubat 2020 tarihinde, Covid-19’dan öldüğü kabul edilen 78 yaşında ki Adriano Trevisan’a otopsi yaptılar. Sonuç Adriano Trevisan, virüsten değil, bir bakteriden öldüğünü buldular.

Depremin tersine Covid-19 yalanları artçı olarak geldi.  Depremi ise ABD’nin NCHS Ulusal Sağlık İstatistikleri Merkezi’nde oldu. NCHS’e  göre, COVID-19’dan bahseden tüm ölümlerin 92’sinde COVID-19, altta yatan ölüm nedeni olarak listeleniyordu.

NCHS, 22 Ağustos itibariyle 161.392 ölüm sertifikası olduğunu buldu. COVID-19’dan bahseden ölüm belgelerinin 94’ünde diyabet, hipertansiyon, zatürre veya solunum yetmezliği gibi ek bir durum da listelenmiştir.

NCHS (**) sözcüsü,  ölüm belgelerinde, bir uzmanın tıbbi uzmanlığına göre belirlenen bir veya daha fazla neden veya koşul listelenebilir, “Bu nedenler bir doktor, tıp doktoru veya adli tıp görevlisi tarafından ölüm belgesine giriliyor” dedi.

NCHS, ölümün altında yatan nedeni, “sonunda kişinin ölümüne yol açan olaylar zincirini başlatan durum.” olarak tanımlanacağını söyledi.

26 Ağustos’ta yayınlanan ve CDC‘nin halka yönelik standart haftalık veri güncellemesinin bir parçası olan rapor, ölüm sertifikalarına bakıyor ve Covid-19’un koronavirüs içeren ölümlerin 6’sında listelenen tek ölüm nedeni olduğunu kaydetti .

ABD’de ölüm oranın doğru olduğunu söyleyenlerin başında ise Dr. Anthony Fauci ve ekibi var… Fauci de, “COVID-19’dan 9.000 ölüm değil. 180.000’den fazla ölüm var.” diyor. Şimdilik bu duruma Başkan Donald  Trump’da fazla ses çıkartamıyor. Ama ölüm raporları bir kez kamuoyuna düştü, şimdi sırada sosyal medya var. Gereğini ise Trump mutlaka yapacaktır.

Şimdi bu sorular Türkiye’de ve tüm dünya’da yüksek sesle sorulması ve yazılması  gerekiyor.

  1. Ölüm raporuna Covid-19 yazılan kişilerin,  ölüm nedenlerinin uluslararası kabul edilmiş kriterler nelerdir?
  2. Covid-19’dan ölen kişilerin de kaçında altta yatan başkaca hastalıklar vardı?

 (*)Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ