Aileyi Koruyamazsak!.. Milleti de, Vatanı da Koruyamayız!..

Ana Sayfa » Programlar » Aileyi Koruyamazsak!.. Milleti de, Vatanı da Koruyamayız!..

Muhammet Binici ile Sözmeydanı Programının Gazeteci, Yazar Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programının Bu Günkü Konusu İse Türkiye’de Adeta Kangren Haline Gelen Aileleri Uçurumun Eşiğine Getiren İstanbul Sözleşmesi hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici ile Söz Meydanı Prpgramında
Program Ayrıca www.habervakti.com ve muhammetbinici.com dan da CANLI Yayınlanacak.

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Söz Meydanı ProgramındaAileyi Koruyamazsak!.. Milleti de, Vatanı da Koruyamayız!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ