AirShow Hava Teknolojileri Teknovia 23 Bölüm

Ana Sayfa » Programlar » AirShow Hava Teknolojileri Teknovia 23 Bölüm

Türk Mühendislerinin Azmi ve Başarısı Sınır Tanımıyor. Teknovia Bu Hafta Hava Teknolojilerini Ekranlara Getirmeye Devam Ediyor. İstikbal Göklerdedir Türk Mühendislerinin Azmi ve Başarısı Lamütenahi Uzayda Son Bulacaktır. – Havaalanları Aselsan Hava Radar Sistemine Ne Zaman Geçiyor – Yerli Uçağımız Hürkuşun Tüm Bilinmeyenleri – Havelsan Uçak Teknoloji Sistemleri ve Kara Kutudan Daha Fazlası – 54. Hükümetin Efsane Başbakanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ın Teknik Danışmanı Halil Tokel ile Türk Havacılığına Dair Özel Röportaj Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia’da

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ