Ana sayfa

Ana Sayfa » Ana sayfa

Muhammet Binici Kimdir?

09 Mayıs 1979 tarihinde Boyalıca Köyü Suşehri Sivas’ta  doğdu. Baba adı Celal, anne adı Emsal’dir. Çocukluğu ve İlkokul yılları Boyalıca Köyü’nde geçti. Pendik İmam Hatip Lisesini Bitirdikten sonra AÖF İşletme Fakültesini tamamladı.

Ülkemiz Sıkıntılı günlerden geçerken “KAMUOYU” nu bilinçlendirmek için projeler geliştirdi. Ülkemizin üstlendiği misyonu ve gelecek vizyonunu doğru ve güvenilir bir şekilde anlatan Yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı projelerle vatandaşlarımızı bilinçlendirdi.

Devamı için tıklayın

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ