Bu bilgi yarışmasında herkes kazandı!..

Ana Sayfa » Basından » Bu bilgi yarışmasında herkes kazandı!..

Bu bilgi yarışmasında herkes kazandı!..

Bu Bilgi Yarışmasında Herkes Kazandı!.. Peygamber Efendimizin doğumu seneyi devriyesi münasebeti ile Mevlidi Nebi olarak kutladığımız bu hafta çeşitli etkinlikler ve programlar düzenleniyor. Maltepe Milli Eğitim Müdürlüğü sıra dışı bir etkinliğe imza atarak “Peygamber Efendimiz ve Gençlik” temalı iki yarışma düzenledi. İlki liseler arasında kompozisyon yarışması idi. Bilgi Yarışmasının Sunumunu Akit Tv’nin beğeniyle izlenen “Genç Görüş” ve “Teknovia” Programlarının da yapımcısı ve sunucusu Muhammet Binici yaptı. Kazananı herkes olan Bilgi Yarışmasına Maltepe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 12 İmam Hatip Ortaokulu katıldı. Yarışmaya katılan okullar, Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Konferans salonunda kıyasıya yarıştı. Yarışma Sonucunda yarışmaya katılan tüm öğrenciler 100 TL. Yarışmada üçüncü Olan Öğrenciler 150’şer TL, bilgi yarışmasına öğrencileri hazırlayan öğretmenleri 100 TL. Yarışmada ikinci olan öğrenciler 200 TL, Öğretmenleri 100 TL. Yarışmada birinci olan öğrenciler 1’er çeyrek altın öğrencileri yarışmaya hazırlayan öğretmenlerine yine çeyrek altın hediye edildi. Bilgi Yarışmasında birinci olan Ali Nar İmam Hatip Ortaokulu’nun hediyelerini Maltepe İllçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan İkinci Olan Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nun hediyelerini Maltepe İlçe Müftüsü Ahmet İnciler 3. Olan İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu’nun hediyelerini Maltepe İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Mesut Taş takdim etti. Program İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan’ın “Peygamber Efendimiz ve Gençlik” temalı Bilgi Yarışmasına emeği geçenlere yaptığı teşekkür konuşması ile son buldu.

https://www.yeniakit.com.tr/video/bu-bilgi-yarismasinda-herkes-kazandi-30790.html

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ