Bu Elbisenin Dünya’da Eşi Benzeri Yok!

Ana Sayfa » Programlar » Bu Elbisenin Dünya’da Eşi Benzeri Yok!

Türkiye mühendisleri bir ilke daha imza atarak tıbbı elbise yaptılar. Elbise  günde 6 kez çevrilmesi gereken yatağa bağımlı hastalar için tasarlandı.

Aynı zamanda  sonda ve serum ile birlikte görünmek istemeyen hastalar için elbise üzerinde özel cepler tasarlandı..

Mühendisler önce ödüllü çarşaf daha sonra da ödüllü elbise yaparak Dünya’da bir ilke daha imza attılar.

Tüm ayrıntılar bu bölümde iyi seyirler!

Kanalımıza abone olmayu unutmayın!

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ