Bu Hafta Teknovia 43. Bölümde Neler Var?

Ana Sayfa » Programlar » Bu Hafta Teknovia 43. Bölümde Neler Var?

Teknovia Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia Bu haftada Yeni Teknolojik Başarı Hikayelerini Ekranlarınıza Getirmeye Devam Ediyor.

Uçaklarımıza 5000 Usd ye İthal Ettiğimiz Aynaların Daha Kalitelisini Aksaray’da Bir Yiğit Nasıl 500 TL’ye Üretti?

Uçak Güvenliği Konfor ve Temizlikte Akıl Almaz Buluşlar Yine Türkiye Mühendislerinden..

Milli ve Yerli Silahlar , 3d Printerlar, Hava Savunma Sanayiinde  Gelinen Son Nokta

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia’da

Teknovia Her Cumartesi Saat 18:15’de #Akit Tv’de

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ