Bursa Teleferik Projesi – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Bursa Teleferik Projesi – Teknovia

Bursa Teleferik Projesi – Teknovia

Teknovia 15. Bölümde Bursa’dan Kaldığı Yerden Devam Ediyor. Yıllardır İnanmış Gönüllere Huzur Veren, Ulu Cami’de Süleyman Çelebi’nin, Ezanlarda Üftade Hazretlerinin, Mimberlerde Somuncu Baba’nın, Dualarda Emir Sultan’ın, Zihinlerde Molla Fenari’nin, Dillerde Molla Gürani’nin, Gönüllerde ise Aziz Mahmud Hüdai’nin Şehri Bursa’dan Teknolojiyi Anlatmaya Devam Ediyor. Teknovia Bursa Uludağ Teleferik Projejesindeki Emeğin, Alınterinin, Özverinin Teknoloji ile Buluşmasını Sizler İçin Yerinde İnceliyor ve Ekranlarınıza Getiriyor.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ