CHP’li İBB’den skandal 23 Nisan broşürü!..

Ana Sayfa » Haberler » CHP’li İBB’den skandal 23 Nisan broşürü!..

İmamoğlu Yine Şaşırttı!..

CHP’li İBB’den skandal 23 Nisan broşürü: Çocukları siyasi propagandaya alet ettiler!..

Öcalan Silüetli resim, ile Başkanı Tehdit ettiler!..

Broşürde; “Demokrasi şarttır ama yeterli değil” diyerek çocuklara demokrasi dışı alternatifler sunulduğu, Alevilik Sünnilik algısı yapıldığı, Allah lafzını Yahudi’nin ayakları altına serildiği görüldü.

Hepsi ve daha fazlası Sevda Türküsev’in konuk olduğu Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında masaya yatırıldı.

İşte Detaylar

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ