Dünya Bu Projenin Peşinde!..

Ana Sayfa » Haberler » Dünya Bu Projenin Peşinde!..

Dünya Bu Projenin Peşinde!..

Bir zamanlar FETÖ nün 3 yıl ağır cezada yargıladığı Bilim Adamı Abdullah Çoban Geliştirdiği buluş sayesinde kanserli hücreyi bulan ve yok eden bir buluşa imza attı.

Prof. Dr. Abdullah Çoban zoru başardı

Tıp Dünyası bu gelişme karşısında hayretler içinde..

Prof. Dr. Abdullah Çoban’ın geliştirdiği extratı vücudun neresine sürerseniz sürün akıllı taşıyıcı vücuda sürülen extratı, kanserli hücrelere taşıyarak kanserli alan tesbit ediyor. Tespit edilen alan vücuda tutulan florasan ışık sayesinde görünür hale geliyor.

Erciyes Üniversitesi tarafından patent başvurusu yapıldığı bildirilen buluş, yanlış biopsilere son verecek bir gelişme niteliğini taşıyor.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ