Ebeveynler Eğiticiler Bu Program Sizi Yakindan Ilgilendiriyor. Genç Görüş Fragman

Ana Sayfa » Basından » Ebeveynler Eğiticiler Bu Program Sizi Yakindan Ilgilendiriyor. Genç Görüş Fragman

Ebeveynler Eğiticiler Bu Program Sizi Yakindan Ilgilendiriyor.

Günümüz toplumunun en önemli sorunları arasına giren teknoloji bağımlılığı, çocuklarımızı nasıl tehdit ediyor? İnternet, sosyal medya, meşhur olma tutkusu ile gelen tehlikeler neler? Bilgisayar oyunları ile yapılan saldırı, subliminal mesaj ve saldırılar neyi hedefliyor? Neslimizi tehdit eden ve binlerce kilometre öteden evimizin içine giren sihirli ekran düşmanları tüm yönleri ile bu programda masaya yatırılıyor..
Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Genç Görüş’te, Siber Suçlarla Mücadele Platformu Üyesi, Psikolojik Danışman Sümeyra Güler Özsoy, Eleştirmen Talha Turhal, Araştırmacı Yazar Kubilay Aktaş, Youtuber Osman Yeken tartışıyor..
Hepsi ve daha fazlası her Çarşamba 22:45’de canlı olarak yayınlanan Genç Görüş’te
Genç Görüş Kanalınız Akit Tv’de

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ