Eğitim Sistemimiz Yerlerde, Şehirlrimiz Mahvolmuş Durumda

Ana Sayfa » Haberler » Eğitim Sistemimiz Yerlerde, Şehirlrimiz Mahvolmuş Durumda

Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programına Katılan Yusuf Kaplan Sert Uyarılarda Bulundu.

Yusuf Kaplan: Bizimle uğraşıyorlar başkalarıyla değil ama başaramayacaklar. Mesela eğitim sistemi yerlerde sürünüyor. Yapıyorum eleştiriyi İstanbul, Büyükşehirlerimiz mahvolmuş durumda, gençliği kaybetmek üzereyiz. Eleştirimi yapıyorum. Bunun üstesinden nasıl gelineceğini biliyoruz. Bu konuda da eğitim sistemimizi sil baştan kendi medeniyet dinamikleri üzerinden yeniden dizayn etmemiz lazım. Yeniden kurmamız lazım. Bizim öncü kuşaklarımızı yetiştirecek. Piramitin en tepesinden yetiştirecek benim. Müslüman yani İslami Gazalileri, Itrileleri, Sinanları, Yunusları yetiştirecek Boğaziçilerin dolayısıyla ODTÜ’lerin dolaysıyla İTÜ’lerin kurulması lazım. Batılıların sözcülüğü gözcülüğünü yapacak, onların gönüllü acentalığını yapacak okullar istemiyorum. Üniversiteler istemiyorum. Ben köle değilim kardeşim. Tarihin akışı bu şekillendiren; bin yıl tarihin akışını şekillendirmiş, bir medeniyetin çocuğuyum ben. Bunu biliyor Batılılar. Bunu bildikleri için acayip şekilde bizim üzerimizdeler, bizimle uğraşıyorlar, başkalarıyla değil; ama başaramayacaklar.  

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ