Enine Boyuna, Öncesi ve Sonrasıyla Ukrayna Rusya Savaşının Perde Arkası

Ana Sayfa » Programlar » Enine Boyuna, Öncesi ve Sonrasıyla Ukrayna Rusya Savaşının Perde Arkası

Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Eğitimden Aileye, Ekonomiden Siyasete gündemi ekranlara taşıyan “Söz Meydanı” programı yoğun istek üzerine bu yayınla kısa bir aradan sonra izleyicileri ile tekrar buluşuyor. Sözmeydanı Programı’nda bu program Konuğu Usta Gazeteci, Yazar Abdurrahman Dilipak ile Ukrayna ve Rusya Savaşındaki sis perdesi aralanıyor.

Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Eğitimden Aileye, Ekonomiden Siyasete gündemi ekranlara taşıyan “Söz Meydanı” programı yoğun istek üzerine bu yayınla kısa bir aradan sonra izleyicileri ile tekrar buluşuyor.


Muhammet Binici ile “Söz Meydanı” bu program, Usta Gazeteci, Yazar Abdurrahman Dilipak ile Ukrayna ve Rusya Savaşındaki sis perdesini aralıyor.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ