Ezelden Ebede Ramazan Bereketi

Ana Sayfa » Programlar » Ezelden Ebede Ramazan Bereketi

Ezelden Ebede Ramazan Bereketi Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programının Konuğu Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Orhan Çeker

Bir taraftan başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’e ulaşmanın sevincini, diğer taraftan bu sene camilerimizde salgın hastalık sebebiyle cemaatle “Teravih Namazı” kılamayacak, bir araya gelemeyecek olmanın, burukluğunu yaşıyoruz.

Her sene Ramazan ayı geldiğinde fiskos gazetesi devreye girer ve toplumun zihnini bulandıracak meseleleri gündemde dolaştırmaya akılları kurcalayacak konuları dillendirmeye başlar. O öyle idi, bu böyle idi. Ahali de; o öyle mi bu böylemi, diye diye nasıl ibadet yaptığını anlamadan bayram gelir kapıya dayanır.

Prof. Dr. Orhan Çeker ile icra edeceğimiz “Ezelden Ebede Ramazan Bereketi” programımızın amacı kafa karışıklıklarını Ramazan-ı Şerif gelmeden ortadan kaldırmaya gayret etmek.

Soru Görüş ve Önerileriniz ile Programa Bekliyoruz.

Şimdiden iyi seyirler..

23.04.2020 Perşembe Saat : 17:30

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ