Havalimanı Yolcu Köprüleri – Pist Aydınlatma Sistemleri – Teknovia 24-25 Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Programlar » Havalimanı Yolcu Köprüleri – Pist Aydınlatma Sistemleri – Teknovia 24-25 Bölüm Fragman

Bir Türk Girişimci Sakarya Hendek’te, Teknolojisi, Sanayisi ve Ürettiği Ürünlerle Dünya’ya nasıl Meydan Okuyor. Türk mühendisinin azmi ve başarısı yine sınır tanımıyor. Havalimanı “Yolcu Köprüsü” nasıl imal ediliyor. Havalimanı “Pist Aydınlatma Sistemleri” nasıl üretiliyor. Teknoloji “ithal” ettiğimiz ülkelere nasıl Teknoloji “ihraç” ediliyor. Hepsi ve daha fazlası Muhammet Binicinin hazırlayıp sunduğu TEKNOVİA’da TEKNOVİA her Cumartesi Kanalınız AKİT TV’de

 

18 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ