İstanbul Sözleşmesi ile Toplumsal Değişme, Aile ve Yeni Riskler – Söz Meydanı

Ana Sayfa » Programlar » İstanbul Sözleşmesi ile Toplumsal Değişme, Aile ve Yeni Riskler – Söz Meydanı

İstanbul Sözleşmesi ile Toplumsal Değişme, Aile ve Yeni Riskler – Söz Meydanı

Eğitimden Aileye, siyasetten ekonomiye toplumsal meseleleri gündem yapan Söz Meydanı’na bu hafta on binlerce aileyi perişan eden Süresiz Nafaka ve İstanbul Sözleşmesinin açtığı yaralar konuşuldu. Çocuk İcrası, 6284 ile evinden uzaklaştırılan babaların dramı, feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliği aldatmacası tüm yönleri ile canlı yayında “Söz Meydanı” Programı’nda tartışıldı.

Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Söz Meydanı’na, Bu Hafta

-Vatan partisi Lideri Doğu Perinçek,
-Eğitimci Yazar Sevda Türküsev,
Araştırmacı Yazar Müfit Yüksel,
-Avukat Bülent Demir,
-Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi,
-Pedagog İshak Orhan,
Mağdur Platform ve Dernek Başkanları;
Mesut Arabul, Ramazan Tan, Sevim Eraydın, Adem Çevik Katıldı.
İyi Seyirler!..
Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ