Kadınlar “Kadın Yazarı” susturmak için Akit Medya Grubu’nu bastı!..

Ana Sayfa » Programlar » Kadınlar “Kadın Yazarı” susturmak için Akit Medya Grubu’nu bastı!..

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu
“Söz Meydanı” Programı’na Bu Hafta

 Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi – Prof. Dr. Ahmet ŞİMŞİRGİL
 Eğitimci, Yazar – Sema MARAŞLI Konuk Oldu.

Program öncesi üniversiteli kadın savunucuları olarak kendini tanıtan bir grup. Slogan atarak “Söz Meydanı” programına davet edilen Eğitimci Yazar Sema Maraşlı’yı, Söz Meydanı Programını ve Akit Medya Grubunu Protesto etti. Protesto güvenlik güçlerinin göstericileri göz altına almasıyla son buldu.

Protestonun Tüm ayrıntılar Program Linkinde…

Ayrıca Söz Meydanı Bu Haftada Yine Dopdoluydu..

Tarihci, Yazar, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr Ahmet Şimşirgil’in derin analiz ve akıcı Anlatımıyla renklenen programın nasıl başlayıp bittiğini anlayamayacaksınız.

Söz Meydanı Programının Diğer Konuları (Özet Olarak)

 Tarih, Toplum ve Kültür Bağlamında Aile ve Kadın..
 “Dil”in & “Eğitim”in Önemi..
 MEB’in Tarih Kitaplarında Galiz Hatalar Var mı?
 Sokaktaki Vatandaş Yargı Reformundan Neler Bekliyor?
 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ile Ne Amaçlanıyor?

  • Osmanlı’nın Kayı Boyundan olmadığı doğru mu?
  • Osmanlı’nın Kurucu’ su Osman Bey’in Kımız İçtiği iddiası neyi amaçlıyor?
  • Osmanlı’ Devletinin Kuruluş Yılının 1299 ‘mu? Yoksa 27 Temmuz 1302 tarihli Koyunhisar (Bafeus) Savaşı olarak kabul edilmesi mi doğru?
  • Osman Gazi’ye atılan bu ve diğer iftiraların perde arkasında ne var?
  • Batı sanal karakterler ile kendilerine kişilik yaratıyor. Peki biz ne durumdayız. Tarihe adaletten barıştan özgürlükten hak ve hakikatten yana istikamet belirleyen şanlı ecdadımızı kadim medeniyetimizi dizilerde sinema filmlerinde hakkıyla anlatabiliyor muyuz?

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Söz Meydanı Programında

İyi Seyirler!..
Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ