‘KoronaVirus’le İlgili Kanser Araştırmacısı Dr. Turhan Alçelik’ten Önemli Uyarılar

Ana Sayfa » Haberler » ‘KoronaVirus’le İlgili Kanser Araştırmacısı Dr. Turhan Alçelik’ten Önemli Uyarılar

KoronaVirus ile Alakalı Kanser Araştırmacısı Dr. Turhan Alçelik’ten Önemli Uyarılar, Hem Yetkililere Hem de Vatandaşlara Geldi. işte O Açıklamalardan Biri.. Özellikle KronaVirus üzerindeki Kadim Tıbbı mızın bize tavsiyeleri değerlendirmek üzere bu programı yapıyoruz. Burada özellikle bu virüsün etkilediği boğaz ve akciğer ile ilgili konuyu bir cümleyle de olsa hatırlatmak lazım. Burada konuştuğumuz bütün hacamat uygulamaları olsun, Ozon uygulaması olsun, bitkisel bağışıklık ve onarım mekanizmamızı direncimizi artıran ürünler olsun, tamamını akciğer dokusunu da güçlendirerek zararın en az ve hastalık etkisi, hatta görülmeden ortadan kaldırılmasını katkıda bulunabilir. Ben bu vesile ile bütün toplumumuzu başta devletimizin ilgili organları, Sağlık Bakanlığımız, Korona Bilim Kurulumuz ve Üniversitelerimiz olmak üzere tamamına bir Üniversite mensubu akademisyen olarak şunu tavsiye ediyorum. Acilen bu konu bilim kurulumuzun gündemine alınarak toplumun bahsettiğim hijyenik kliniklerde ve mutlaka üniversite hastahanelerinde, özel bahsettiğim steril şartlarda hacamat uygulaması yaptırmasına tavsiyede bulunsunlar. Bunun önünü açsınlar. Topluma yaygınlaştırsınlar. Ozon uygulamaları konusunda yine aynı hijyenik şartlarda ve bilimsel koşullarda insanları destekleyecek yolu önersinler açsınlar. Yine işte buna sumak da, çörek otu da, propolis de, nar da dahil. Bu konuda katkı sağlayabilecek şu şu şu beslenme tarzı diyet şu bitkiler bu konuda faydalıdır nasıl ki korona dezenfektasyonu ile ilgili 14 madde yapıldı. Bakanlığımız bunları da içine alan bilim kurulumuz bir çalışmayla topluma destek sağlayabiliriz. Ben bu programda bu duyurumu bu arzu ve önerimi de iletmiş olayım.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ