Kubilay Aktaş’ın Anlatımıyla “MANA ALEMİ” Muhammet Binici İle Söz Meydanı Programında

Ana Sayfa » Programlar » Kubilay Aktaş’ın Anlatımıyla “MANA ALEMİ” Muhammet Binici İle Söz Meydanı Programında

“MANA ALEMİ” Kubilay Aktaş’ın Anlatımıyla Muhammet Binici İle Söz Meydanı Programında Bu Akşam 22:00’de
Muhammet Binici İle Söz Meydanı
habervakti.com
muhammetbinici.com
ve
youtube.com/sozmeydani
kanalından
CANLI olarak yayınlanacak.
CANLI YAYIN Linki:
https://youtu.be/ObriZix1ugY

Youtube kanallarımıza abone olup görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı önemle rica ediyoruz. Desteğiniz için Şimdiden teşekkür ederiz…

https://youtube.com/sozmeydani

https://youtube.com/MuhammetBinici

https://youtube.com/gencgorustv

https://youtube.com/teknoviatv

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ