Muhammet Binici İle Söz Meydanı Programı Yine Dopdolu!..

Ana Sayfa » Haberler » Muhammet Binici İle Söz Meydanı Programı Yine Dopdolu!..

Her Pazartesi Saat 22’de Tv5 Ekranlarında İzleyici ile Buluşan Muhammet Binici Bu Haftada Yine Dopdolu.. Bilim dünyasını alt üst edecek ayrıntılar ve ezberleri bozacak bir programla daha bu hafta da izleyici ile buluşuyor!..

Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında  Bu Hafta.. 

– Enine Boyuna Aile ve Gelecek!..
– KoronaVirüs Neden İlk Yaşlıları Öldürüyor? Peki, Önlemi Ne? “COVID-19 ve Mikro Sirkülasyon” Ezberler Bozuluyor!..
– Hindistan, Almanya ve İtalya’da Otopsi Yaptı. DSÖ’nün Yalanı Deşifre Oluyor!..   

Canlı Yayında 

• Mikrobiyoloji ve Yazılım Yüksek Mühendisi Yenilikçi Tıbbi Teknolojiler Uzmanı – Mesut Uğur
• Kimyager Fitoterapi Uzmanı – Sabri Kaya 
• Eğitimci, Yazar – Sema Maraşlı Muhammet binici ile Söz Meydanı

Programında Muhammet Binici’nin Sorularını Yanıtlıyor.Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında Kanalınız TV5’te

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ