Ömer Döngeloğlu Vafat Etti!.. “İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun”

Ana Sayfa » Haberler » Ömer Döngeloğlu Vafat Etti!.. “İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun”

Ömer Ağabeyi 12 Nisan 2020’de hem halini hatırını sorayım istişare edelim hem de bir program yapalım düşüncesinde aradım. Telefonu açmadı. Ömer Ağabey arar dedim. İşi vardır döner. Her zaman geri döndü çünkü. Geri döner ve hayırdır kardeşim ne oldu derdi. Ama bu sefer Ömer Ağabey dönmedi. Bu gün vefat ettiğini, vuslata erdiğini öğrendim.

Bize de geriye kalan vicdan azabı oldu. Madem dönmedi. Aramadı. 21 gün geçti. O günden bu güne.. Ben neden aramadım. Sormadım, soruşturmadım. Dostlar hayat böyle bir şey işte elimizdekileri kaybettiğimizde aklımız başımıza gelir böyle dövünürüz, üzülürüz ama beyhude. Yani anlayacağınız Ömer Ağabey giderken de bize yine dersini verdi. Rabbim ders alanlardan ödevine çalışanlardan eylesin. (Amin)

Bir yıldız daha kaydı. O sahabeler gibiydi. Ehli Beyti yaşardı. Yaşatırdı. Anlatırken gözleri dolar hıçkıra hıçkıra ağlardı. Güzel insandı vesselam. Hak’kı söyledi. Biz şahidiz. Hak’ka davet etti. Gönüllerde hoş bir seda bıraktı.

Ömer Ağabey mekanın cennet derecen yüksek olsun.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ