Orgaminaral Patlamayan Gübre – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Orgaminaral Patlamayan Gübre – Teknovia

-Terör örgütleri bombalı eylemler için, hızlı ve kolay yoldan temin ettikleri “NİTRATLI GÜBRE”yi kullanıyor. Ayrıca topraklarımız günden-güne yanlış gübre kullanımı neticesinde verimliliğini yitiriyor.. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’ın bu konuya dikkat çekmesinin ardından “TÜRK MÜHENDİSLERİ” devrim niteliğindeki bir başarıya imza atarak “ORGAMİNARAL PATLAMAYAN GÜBREYİ” geliştirdi ve Bakanlıktan da onayını aldı. “”TEKNOViA farkıyla incelediğimiz “PATLAMAYAN ORGAMİNARAL GÜBRE”yi ekranlarınıza getiriyoruz..

 

7 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

 

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ