Oyunlarda İslamofobi – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Oyunlarda İslamofobi – Teknovia

BU VİDEODA İSLAMOFOBİ İÇEREN OYUNLAR TEK TEK DEŞİFRE EDİLMEKTEDİR. ANNELER BABALAR EKRAN BAŞINA ÇÜNKÜ BU KONU SİZİ YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR. YORULDUM BİRAZ KAFAMI DİNLEYEYİM DEYEREK ÇOCUKLARINIZIN ELİNE TUTUŞTURDUĞUN BİLGİSAYAR, TABLET VE TELEFONLARLA ÇOCUKLARINIZ HANGİ TÜR OYUNLARI OYNUYOR. HİÇ MERAK ETTİNİZ Mİ? İŞTE BU CİHAZLARA YÜKLENEN OYUNLARDAKİ İSLAMOFOBİ İLE EVLATLARIMIZ KÜLTÜRÜNDEN, DİNİNDEN KOPARILARAK ELİMİZDEN KAYIP GİDİYOR. OYUNLARDA ÇOCUKLARIMIZI BEKLEYEN TEHLİKELERDEN SADECE BİR TANESİ İSLAMOFOBİ… ŞİMDİ OYUNLARDAKİ ZARARLI SES, VİDEO VE GÖRSELLERLE NE AMAÇLANMAKTA HEP BİRLİKTE İNCELEYELİM.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ