“Sağlık”da Dünya’nın Çehresini Değiştirecek Proje Türkiye’den – Muhammet Binici ile Bayram Özel

Ana Sayfa » Programlar » “Sağlık”da Dünya’nın Çehresini Değiştirecek Proje Türkiye’den – Muhammet Binici ile Bayram Özel

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu “Muhammet Binici ile Bayram Özel” Programına

Klinik Biyokimya Uzmanı Dr. Emine Akın

Psikiyatrist – Prof. Dr. Sefa Saygılı

Uzman Nörolog – Doç. Dr. Ali Akben

Gerontolog – İbni Sina Enstitüsü CEO – Dr. Kemal Aydın Konuk Oldu.

Tıbbın Kitabını Alim Bilge Bilim Adamlarımız Yeniden Yazıyor ve Türkiye’de Her Yaşa Hitap Edecek Sağlık Yaşam Köylerini Hayata Geçirmek İçin Gün Sayıyor.Uzun Ömrün Sırları, Sağlıklı Yaşayarak Yaşlanma Vizyon 2030 Projesi,Psikoloji, Alzheimer, Yalnızlık, Ruhsal Sağlık, Nöroloji, Felç, İnme, Tamamlayıcı Tıp, Obezite, Kilo Problemleri, Kronik Hastalıklar Yönetimi, ve Tıbbın Geleceği ile İlgili Tüm Konular Masaya yatırılıp Çözüm Önerileri Sunuldu.

İyi Seyirler!..

Kanalımıza Abone Olmayı İhmal Etmeyin !..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ