Tedaviyi Türk Bilim Adamı Buldu!..

Ana Sayfa » Haberler » Tedaviyi Türk Bilim Adamı Buldu!..

Türk Bilim Adamı Abdullah Çoban Koronovirüs’e Karşı Tedavi Yöntemini Buldu.  Yaptığı Serumu İki Kobay Üzerinde Deneyen Türk Mücit, Hastaları Tedavi Etmeyi Başardı.

Türk Mucit, Geliştirdiği Serumun İncelenip Onaylanmasının Uzun Bir Süreç Olduğunu Söyledi.  Bu Yüzden İlk Önce Hayvanlar Üzerinde Denemeye Karar Verdi. Sivas’ta Bir  Veteriner  KoronaVirüs Olan Hayvanda  Serumu Test Etti.

Bir Yıldır Hayvanların %5 bu vürüs sebebi ile telef olduğu ama nedeninin bulunamadığı ortaya çıktı.

Veterinerin yaptığı testler sonucu; Abdullah Çoban’ın geliştirdiği serum sayesinde ölüme terk edilen hayvanlar dahi hayata tutundu.

İşte Ayrıntılar;

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ