Tekno Şenlik Amaç

Ana Sayfa » Foto Galeri » Tekno Şenlik Amaç

Teknoloji bağımlılığı son olarak Cumhurbaşkanımızın da himayesinde milli bir mesele olarak gündeme geldi ve bu konuda bir konferans düzenlendi. Gerek Subliminal mesajlar, Mavi Balina, Deepweb, sanal kumar, porno, kötü alışkanlıklar, zararlı moda akımlar, uyuşturucunun özendirilmesi gibi konular artık giderek daha can yakıcı bir hal almaktadır. Aslında vazgeçilmez bir şekilde hayatımıza giren bilgisayarın kötü kullanımı, yan etki ve zararları konusunda gençlerimizin bilgilendirilmesini zorunlu kılmaktadır. USSUM “TEKNO ŞENLİK” Projesi ile gençlerimizi biliçlendirerek geleceğe yönelik emin adım atmalarını amaçlamaktadır.

 

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ