“TEKNOŞENLİK” Projelerine Hızla Devam Ediyor

Ana Sayfa » Foto Galeri » “TEKNOŞENLİK” Projelerine Hızla Devam Ediyor

“Üst Akıl hâkimiyet fikrini ekonomiden, askeri güçten ve siyasi gelişmelerden ziyade insanlığın algısını yöneterek sürdürmeyi tercih eder. Bu algı ise Batı’nın Doğu’ya üstün olduğuna herkesi inandırmakla başlıyor.” Bu durumu anlamak için İnternet, sosyal medya, görsel ve yazılı medya, tv programları, proje olarak milyon dolarlara yapılan sinema filmleri ve çocuklarımızın beynini kodlayan oyunlara bakmanız yeterli. Siber Suçlarla Mücadele Platformu Çatısı Altında Teknovia’nın Medya Sponsorluğunda başladığımız TEKNOŞENLİK Projesinde yaklaşık 150 Bin öğrenci, öğretmen, ve ebeveyne mercek altına aldığımız bu algıları deşifre edip gelecek nesillerimizi bu tür tehlikelerden korumak için yaptığımız konferans ve etkinliklerle bilgilendirip problemleri göstermeye çalıştık. Yine bu kapsamda son durağımız, #Diyanet İşleri Başkanlığı #Betül#Kız#Kuran#Kursu Yaz Okulu oldu. #Teknoşenlik yılmadan gece gündüz demeden Projelerine hız kesmeden devam ediyor…

Diyanet İşleri Başkanlığı Üsküdar Betül Kız Kuran Kursu Yaz Okulu

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ