Teknovia 13. Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 13. Bölüm Fragman

Teknovia Bu Hafta Evliyalar Şehri Bursa’da, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezinde. Umudumuz, Geleceğimizin Teminatı Olan Bu Günün Çocukları Yarının Bilim İnsanları İle Yaparak, Yaşayarak, Eğlenerek, Bilimin Kalbine Dokunuyoruz. Geleceği Gelmeden Yaşıyoruz. Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia 26 Mart 2016 Cumartesi Saat 12:00 Kanalınız AkitTv’de

 

25 Mar 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ