TEKNOVİA 18.BÖLÜM FRAGMAN

Ana Sayfa » Programlar » TEKNOVİA 18.BÖLÜM FRAGMAN

TEKNOVİA 18.BÖLÜM FRAGMAN

7 May 2016 tarihinde yayınlandı

Muhammet BİNİCİ’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia’da Bu Hafta 3D Yazıcıların Yaptığına İnanamıyacaksınız, Endomik Bitkilerin Saç Teknolojisiyle Buluşma Anı, Euro Havacılık Fuarında Görücüğe Çıkan Son Hava Teknolojileri, Verileri Cyroptilonan Firmanın Verilerini Kurtarma, Deniz ve Okyanuslarda Bilimsel Araştırmalar Boyut Değiştiriyor, ParaMotor İle Gökyüzünde Uçma Keyfi , İYİ SEYİRLER…

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ