Teknovia 39 Bölüm Teknofest 2 Program

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 39 Bölüm Teknofest 2 Program

Teknovia 39 Bölüm Teknofest 2 Program

 

-Genomda gelinen son nokta,
-Bayraktar’ın üstün özellikleri neler? -İnsanoğlu suyun üstünde yürüyebilir mi?
-Isı Yalıtımında Gelinen Son Nokta!..
-Çok Yakında Su İticilikte ve Yanmazlıkta Türk Mühendislerinin azmi ve başarısı sınır tanımayacak.
-Gençlik ve Spor Bakanlığı Genç Yetenekleri Nasıl Tesbit Ediyor? Hepsi ve daha fazlası Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu Teknovia’da Programımızı beğenip paylaşmayı unutmayın! İyi Seyirler..

7 Eki 2018 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ