TeknoVia 8 Bölüm Full

Ana Sayfa » Programlar » TeknoVia 8 Bölüm Full

– Fındık Toplama Makinası Çılgın Mucit Hasan Kum – Türkiye Teknolojik ve Sıcak Savaşta Ne Durumda – Dünya’ nın En Büyük Kanatlı, En Hafif, Havada En Uzun Süre Kalabilen İHA’yı Makine Mühendisi Behsad Sanati Tasarladı. – Seramik Karo Körük Projesi Tamamlanarak Milli Bir Proje Oldu. – Ogs ve Hgs Hakkında Bilinmeyenler, Rf Teknolojiyle Tasarlanan Yapay Zeka Stok Sayımını Tariihe Gömüyor, Gıda Zehirlenmelerini Minimuma İndirecek Teknoloji Piyasaya Çıkmak İçin Gün Sayıyor. – Tekno Parkların Kuruluş Amaçları, Arge Nasıl Yapılıyor, Teori Pratikle Nasıl Harmanlanıyor, Türk Mühendilerinin Zekası Teknoloji Dünyasını Alt Üst Ediyor.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ