TEKNOViA YİNE İLKLERİ EKRANLARA GETiRMEYE DEVAM EDiYOR.

Ana Sayfa » Haberler » TEKNOViA YİNE İLKLERİ EKRANLARA GETiRMEYE DEVAM EDiYOR.

MUHAMMET BİNİCİNİN HAZIRLAYIP SUNDUĞU TEKNOVİA BU HAFTA YİNE DOP DOLU

ALTINAY TASARLADI, ÜRETTİ VE GELİŞTİRDİ. BİR İLK OLAN BOMBA ATAN DRON TÜM AYRINTILARIYLA İLK KEZ EKRANLARA GELİYOR. YİNE BİR İLK.. YETEKNOLOJİNİN GELİŞTİRDİĞİ YÖNLENDİRİLMİŞ ENERJİ SINIFINDA ELEKTROMANYETİK TOP, DOSTA GÜVEN DÜŞMANA İSE KABUS OLUYOR.

BU BÖLÜMÜMÜZDE ASRİAD İŞ ADAMLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURUL ÜYESİ EMEKLİ YARBAY – HALİL MERT VE FIRAT ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN DOÇ. DR. HAŞİM PIHTILI’NIDA YORUMLARIYLA KONUK OLDUĞU TEKNOVİA HER CUMARTESİ 18:15’DE KANALINIZ AKİT TV’DE

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ