Tubitak 4006 Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilim Fuarı – Teknovia 19. Bölüm

Ana Sayfa » Programlar » Tubitak 4006 Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilim Fuarı – Teknovia 19. Bölüm

Teknovia 19. Bölüm Tubitak 4006 Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilim Fuarı

 

15 May 2016 tarihinde yayınlandı

 

Tubitak 4006 Fuarı ile Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilime Dokunuyor. Bu Günun Çocukları Geleceğin Bilim İnsanları Yaparak Yaşayarak Eğlenerek Öğreniyorlar.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ