Türk – İslam Tarihinde İlk ve Son Darbe

Ana Sayfa » Programlar » Türk – İslam Tarihinde İlk ve Son Darbe

Muhammet Binici ile Sözmeydanı Programının Konuğu Trakya Üniv. Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Soner HUNKAN Fetö Darbe Teşebbüsünün Prototipi olarak Karahanlılar ve Türk İslam Tarihinin İlk Darbesinin de Ele Alınacağı Program www.habervakti.com ve muhammetbinici.com dan da CANLI Yayınlanacak.

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Söz Meydanı Programında

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ