Türk Televizyon Tarihinde Bir İlk Yaşandı. “Söz Meydanı” Programında İki Zıt Kutup Bir Araya Geldi

Ana Sayfa » Basından » Türk Televizyon Tarihinde Bir İlk Yaşandı. “Söz Meydanı” Programında İki Zıt Kutup Bir Araya Geldi

Türk Televizyon Tarihinde Bir İlk Yaşandı İki Zıt Kutup Akit TV Ekranında Buluştu!..

Akit TV’de ekrana gelen söz meydanı programında televizyonculuk tarihinde eşine az rastlanır bir olay yaşandı. İki zıt kutup olan Vatan Partililer ile Yeniden Refah Partililer, Türkiye’nin en tartışmalı konularından biri olan kadın meselesi, nafaka ve erken evlilik konuları için bir araya geldi. Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu programda gergin anlar yaşanırken, program sosyal medyada geniş yer buldu. işte detaylar..

Bir yanda Vatan Partililer, bir yanda Yeniden Refah Partililer, diğer yanda nafaka, velayet, çocuk haczi ve erken evlilik mağdurları…

Akit TV ekranlarında çarşamba akşamları ekrana gelen söz meydanı programında bir araya gelen iki zıt kutbun bir araya geldiği tartışma gündem oluşturdu. Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu program Zeytinburnu Belediyesi Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nden canlı olarak ekranlara taşındı. Vatan Partili ve Yeniden Refah Partili gençler ve ilgili platform temsilcilerinin doldurduğu salonda zaman zaman gerilim tırmandı, sert tartışmalar yaşandı.

MEDENİ KANUN’A METHİYELER DÜZDÜ

Özellikle Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’in salondakilere parmak sallayarak aşağılayıcı sözleri büyük gerilime yol açtı. zaman zaman bazı gençlerin ayağa kalkıp kürsüye yürümek istediği görüldü. Perinçek’in Anadolu aile yapısıyla alakasız ve batı dayatması Medeni Kanun’u öven sözlerine cevap ise diğer katılımcılardan geldi. 6284 sayılı kanunla ailesi yıkılmanın eşiğinde olan bir mağdurun serzenişi ve Muhammet Binici’nin çağrısı ise büyük takdir topladı. Program tarafların el sıkması ile olaysız bir şekilde sona erdi.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ