Türkiye Milli Savunmada Yaptığı Hamleler ile Dosta Güven Duşmanın Yüreğine Korku Salıyor

Ana Sayfa » Programlar » Türkiye Milli Savunmada Yaptığı Hamleler ile Dosta Güven Duşmanın Yüreğine Korku Salıyor

Türkiye, bölünmez bütünlüğü, milletin güvenliği, devletin refahı ve istikbali için şer odaklarına karşı sınır ötesinde operasyonlar yapıyor. Bu operasyonlarda kullanılan milli ve yerli silahlar ise “Dosta Güven, Düşmanın Yüreğine Korku Salıyor”.
Teknovia’ nın bu bölümünde..
– Meteksan’ın ürettiği Hava Radar Sistemi ve Kritik Çevre Analiz Sistemleri
– Sarsılmaz’ın el emeği göz nuru ile ürettiği silahları,
– 3D Printer sistemlerinde gelinen son nokta,
– Altınay Hava Savunma Sistemlerini ekranlarınıza taşıyor.
Hepsi ve daha fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Bu Programda
İyi seyirler…

 

https://m.yeniakit.com.tr/video/gelisen-ve-yukselen-turkiyenin-yeni-hamleleri-27863.html

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ