Yapay Zeka Hakkında Tüm Bilinmeyenler! Servis Felaketlerine Son Verecek Buluş – Teknovia

Ana Sayfa » Haberler » Yapay Zeka Hakkında Tüm Bilinmeyenler! Servis Felaketlerine Son Verecek Buluş – Teknovia

Servis Felaketlerine son verecek buluş “Technoarge” den Yapay Zeka Düşünebiliyor mu? Bizden Öne Geçebilir mi? Yetenekleri Gelişiyor mu? Bir İnsana Ne Kadar Benzeyebilir? İnsanlar Hakkında Ne Düşünüyorlar? Hepsi ve Daha Fazlasını @MuhammetBinici Sordu. @aDilipak Cevapladı. Muhammet Binici’nin HAzırlayıp Sunduğu Teknovia Her Cumartesi Saat 18:15‘te Kanalınız Akit Tv’de

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ